Oferta

Szanowni Państwo

W imieniu firmy AGOPOL-EKOTRADE Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej przedstawiamy ofertę na świadczenie usług w zakresie kompleksowej ochrony obiektów Państwa Firmy w zakresie:

  1. Bezpośredniej ochrony fizycznej
  2. Zabezpieczenia technicznego
  3. Zabezpieczenia imprez masowych
  4. Sprzątania pomieszczeń
  5. Szkoleń

Jesteśmy specjalistyczną, koncesjonowaną firmą ochrony osób i mienia, profesjonalnie przygotowaną do świadczenia tego typu usług, która dzięki umocowaniu w strukturze EKOTRADE jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Aktualnie ochraniamy wiele obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Specjalizujemy się również w ochronie imprez masowych i sportowych. Obecnie działamy na terenie województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego.

Firma AGOPOL-EKOTRADE istnieje od 1994 roku i jest oparta na polskim kapitale. Posiada koncesję MSWiA Nr L – 0121/00 wydaną dnia 29.02.2000r.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników posiadających wymagane kwalifikację i duże doświadczenie zawodowe. Nad ich przygotowaniem teoretycznym czuwa Studium Kształcenia Specjalistycznego „OCHRONIARZ” w Słupsku wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod nr WOK 021-21/98 z dnia 07.04.1999 jako placówka kształcenia ustawicznego, a także Ośrodek Szkolenia i Doskonalenia Pracowników Ochrony Osób i Mienia EKOTRADE w Warszawie.

Nasi pracownicy są wyposażeni w profesjonalny sprzęt i poddawani systematycznemu doskonaleniu w naszym specjalistycznym ośrodku szkolenia. Umundurowanie pracowników ochrony jest jednolite, estetyczne i odpowiada wymogom Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

AGOPOL-EKOTRADE świadczy kompleksowe usługi bezpośrednio i pośrednio związane z ochroną.

Posiadamy bogate zaplecze logistyczne, które gwarantuje klientom bezpieczeństwo profesjonalną obsługę. Jesteśmy konkurencyjni cenowo i otwarci na współpracę.

Liczymy, że nasze doświadczenie i profesjonalizm zostanie przez Państwa doceniony.

Zarząd Spółki AGOPOL-EKOTRADE

 

 

Script logo