Systemy alarmowe

Agopol - Ekotrade może prowadzić działalność w zakresie kompleksowego doradztwa, projektowania, montażu oraz konserwacji systemów alarmowych. Projektujemy oraz wykonujemy następujące systemy alarmowe:

  • sygnalizacji włamania i napadu
  • sygnalizacji pożaru
  • telewizji przemysłowej i nadzorującej
  • kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy


Każdy klient traktowany jest indywidualnie a system alarmowy projektowany jest według Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Koszt systemu dostosowany jest do istniejących zagrożeń, a przede wszystkim do możliwości finansowych klienta.


Nasi pracownicy techniczni posiadają wysokie kwalifikacje potwierdzone licencją pracownika zabezpieczenia technicznego I i II stopnia. EKOTRADE oferuje bezpłatny serwis urządzeń alarmowych w ramach 12 miesięcy gwarancji - zapewniamy 24 godziny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Urządzenia wykorzystywane w systemach alarmowych są najwyższej jakości oraz posiadają wymagane atesty i homologacje. Wykorzystujemy sprzęt renomowanych firm: Paradox, DSC, Galaxy, Satel, Visonic. Systemy alarmowe posiadają zabezpieczenia antysabotażowe, chroniące system przed każdą próbą niepowołanej ingerencji, powodujące uruchomienie systemu alarmowego przy próbie sabotażu. Wyposażone są w zasilanie awaryjne chroniące system w przypadku nawet wielogodzinnej awarii zasilania elektrycznego.


Satelitarna Lokalizacja GPSSystem monitoringu ESOM GPS GPRS oparty jest o najnowocześniejsze technologie.

GPS (Global Positioning System), który pracuje w oparciu o dwadzieścia cztery satelity wojskowe NAVSTAR, rozmieszczone na sześciu orbitach kołowych. Satelity transmitują informację czasową oraz dane nawigacyjne.

GPRS (General Packet Radio Service), w którym w ramach sieci GSM, dane przesyłane są w postaci pakietów. Zainstalowane urządzenie w pojeździe, śledząc satelity zbiera informacje o swoim położeniu oraz prędkości, które po przetworzeniu przez system komputerowy są następnie transmitowane do centrum odbiorczego z wykorzystaniem sieci GSM GPRS.

Wybrana technologia transmisji komunikatów, pozwala na nieprzerwaną lokalizację pojazdu, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów przesyłu danych.?System przesyła, także informacje o stanie zainstalowanych czujników w pojeździe, jak również pozwala na zdalną obsługę urządzeń, które mogą być podłączone do urządzenia.

 

Script logo